м. Тернопіль, вул. Й. Сліпого, 7
+38 (050) 705 07 07

Колекцію автентичних рушників родини Демкур презентуватимуть в Туреччині

06.10.2017

Автентичні рушники з приватної колекції родини Демкур презентуватимуть 6 жовтня в Анкарі (Туреччина) у рамках українсько-турецького проекту «Орнаментальна ДНК». У період з 7 по 15 жовтня 2017 року в приміщенні Центру сучасного мистецтва Анкари CerModern (Altınsoy Cad. No:3 06101 Sıhhıye/Ankara) відвідувачі зможуть побачити культурні надбання Туреччини та України в рамках вищезгаданого виставкового арт-проекту.

Детальніше...

Унікальну етногалерею національного одягу відкрили у Тернополі

28.12.2016

Тернопіль став другим містом в Україні, де завдяки приватній ініціативі відомих підприємців і меценатів Тараса та Ірини Демкур було відкрито етногалерею з українськими народними строями, рушниками, предметами побуту наших предків та іншим. Свою експозицію натхненники представили 28 грудня під завісу року, що минає.

Детальніше...

Понад півтисячі школярів Тернопілля ознайомилися з виставкою «Переможці»

30.09.2016

Понад півтисячі школярів загальноосвітніх закладів міста і області, а також з сусідніх областей упродовж місяця відвідало виставку «Переможці», яка була вперше в нашому місті відкрита 27 серпня за підтримки Центру національно-патріотичного виховання «Підкова», ТВЦ «Атріум», об’єднання Території особистого розвитку та музею старожитніх автомобілів «Ретро-кортеж». 

Детальніше...

У Тернополі відзначили тих, хто розвиває туристичну галузь

27.09.2016

Тернопільська обласна рада і Тернопільська облдержадміністрація напередодні Всесвітнього дня туризму подякували представникам туристичної галузі. Голова Тернопільської ОДА Степан Барна побажав присутнім успіхів і нових здобутків у їхній праці, зі свого боку пообіцяв всіляко сприяти.

Детальніше...

Жовтень у Тернополі розпочнеться з проведення фестивалю ретро-автомобілів

21.09.2016

‎З метою привернення уваги до туристичного потенціалу та архітектурно-культурної спадщини нашого краю у Тернополі 7-9 жовтня вдруге відбудеться фестиваль старожитніх автомобілів й автомобільної елеганції «Золота підкова». Нагадаємо, що проведення цього неординарного заходу ініціювали представники Львівського авто-фан-клубу «ЗАЗ-Козак», зокрема  президент Володимир Кулинич, віце-президент Роман Фернеза і громадський діяч, меценат та віце-президент з питань регіонального розвитку Міжнародної торгової палати ICC Ukraine Тарас Демкура за підтримки Тернопільської облдержадміністрації, Тернопільської міської ради та Туристичної асоціації Тернопілля.

Детальніше...

Більше новин