м. Тернопіль, вул. Й. Сліпого, 7
+38 (050) 705 07 07

Перші Тернопільські дні моди

25.02.2012

У Тернополі вперше відбувся показ мод «Atrium fashion day».

Співорганізатор заходу Тарас ДЕМКУРА зазначив, що участь в показі мод взяли як відомі дизайнери, зокрема львів’янки Оксана та Ірина МУРАШКИ й киянин Мирослав МЕЛЬНИК, такі і молоді тернопільські дизайнери.

Такі покази мод дадуть можливість молодим дизайнерам заявити про себе. У травні ми вже влаштуємо триденний показ мод, який транслюватимуть національні телеканали. Участь у ньому зможуть взяти і молоді дизайнери, чиї роботи сьогодні будуть визнані найцікавішими», – зауважив Т.ДЕМКУРА.

За його словами, загалом у Тернополі покази мод за участю повідних кутюр’є проводитимуть двічі на рік: у травні – весняно-літньої колекції, а восени – осінньо-зимової.

«Сьогодні поруч із дизайнерами, які вже мають ім’я в Україні, дебютуватимуть і молоді тернополяни, які продемонструють свої найкращі роботи. І це не просто молоді люди, які шиють, вони вже мають свої магазини, їхній одяг носять тернополяни, їхні роботи перемагали на конкурсах у Львові та Києві. І власне цим показом мод ми хочемо продемонструвати, що є цікавий одяг свого, місцевого виробника, який набагато кращий, ніж привезене з-за кордону», – зауважила співорганізатор «Atrium fashion day» Марія БАБ’ЮК.