м. Тернопіль, вул. Й. Сліпого, 7
+38 (050) 705 07 07

П’яті Тернопільські дні моди

22.05.2014

16 травня 2014 року тернопільські любителі моди та стилю мали нагоду ознайомитися з новими колекціями українських відомих дизайнерів. В обласному центрі стартували Тернопільські дні моди, які за рахунком, пройшли вже вп’яте.

Відомі столичні кутюр’є – Андре Тан, Інна Ігнатевська, Олена Сереброва, Голда Виноградська та дизайнери модного дому «РІТО» і Гоша Альтшулер привезли у Тернопіль свої кращі колекції суконь, пальт, діловиих костюмів, і, навіть, шкільної форми.

Західні майстри фенш-індустрії також не оминуть увагою Тернопільські дні моди. Так,

Тернопільські любителі моди та стилю матимуть сьогодні нагоду ознайомитися з новими колекціями українських відомих дизайнерів. В обласному центрі стартують Тернопільські дні моди, які за рахунком, пройдуть вже вп’яте.

«Зараз наше завдання зробити тернопільські дні моди в європейському форматі, продемонструвати, що у тернополян європейське бачення цієї індустрії. А поки що за організацією такого заходу ми посідаємо 10 місце в Україні», – зазначив начальник управління культури Тернопільської міської ради Олександр Смик.

Відомі столичні кутюр’є – Андре Тан, Інна Ігнатевська, Олена Сереброва, Голда Виноградська та дизайнери модного дому «РІТО» і Гоша Алтшулер привезуть у Тернопіль свої кращі колекції суконь, пальт, діловиих костюмів, і, навіть, шкільної форми.

За словами координатора заходу Марії Гудими, в рамках модного вечора у драматичному театрі проведуть і благодійний показ дитячого одягу Лариси Лобанової. Для цього тернопільських батьків запрошували зв’язатися попередньо з організаторами для зняття мірок із дітей, аби ті пізніше дефілювали по подіуму. Пізніше ці моделі можна буде купити за доступною ціною, а виручені гроші підуть на потреби хворих дітей.

Західні майстри фенш-індустрії також не оминуть увагою Тернопільські дні моди. Так, Із Мюнхена до нас приїхала відома дизайнерка Ірина Цайдлер.Зі Львова  Malva Florea та Ольга Романова. У цьогорічних днях моди візьмуть участь і тернопільські дизайнери, які підготували цікаві сюрпризи.

 А в концертній програмі виступив відомий скрипаль Олександр Божик.