м. Тернопіль, вул. Й. Сліпого, 7
+38 (050) 705 07 07

Про комплекс

«Атріум» – це сучасний торгівельно-відпочинковий центр, розташований у самісінькому серці міста Тернополя на затишній вулиці кардинала Йосипа Сліпого. Новітня будівля гармонійно вписується в архітектурний ансамбль старої частини міста. Окрім того, надає є їй особливого шарму, адже поряд із «Атріумом» люди охоче фотографуються на фоні цікавих скульптурних витворів – пам’ятника людині-невидимці та працівнику каналізаційних систем, а також з задоволенням вмощуються на стілець із відомої книги Ільфа і Петрова «Дванадцять стільців».

В «Атріумі» можна отримати повний спектр послуг, зокрема підібрати собі одяг від відомих брендів і визнаних українських дизайнерів, придбати найкращу парфумерію, косметику та побутову хімію, замовити необхідні весільні послуги та оформлення будь-якого іншого свята, посмакувати в унікальних закладах харчування, зробити майстерну зачіску, підготувати дитину до школи.До послуг ділових людей тут є конференц-зали та діють бізнес-школи.

Торгівельно-відпочинковий центр «Атріум» працює у форматі «LifeStyle», який передбачає поєднання усіх різновидів торгівельної, розважальної, відпочинкової та оздоровчої діяльності у єдиний функціональний комплекс, усі складові якого злагоджено працюють для спільної мети – абсолютного задоволення потреб усіх відвідувачів та споживачів.

Саме в «Атріумі» можна зробити ексклюзивну зачіску в «Студії Михайла Голика». Це перша у Тернополі авторська студія зачісок. Засновник і його неперевершена команда зробить лад навіть із найнеслухнянішим волоссям, вдихне в нього життя по-новому.

Родзинкою центру є дитяча кімната корисного дозвілля «Казковий вулик», де найменші тернополяни зможуть чудово та з користю провести час, отримати багато приємних вражень від спілкування з іншими дітьми, отримати масу задоволення від гірок, басейну з кульками і т.д. Та найцікавішим є організація розмаїтих майстер-класів, під час яких діти освоюють навички виготовлення ляльок-мотанок, писанок, традиційних українських оберегів та багато іншого. Ательє «Марі S» дасть нове життя вашим старим речам і створить унікальний одяг під ваше індивідуальне замовлення.

У суші-лаунж «Бандера’C», який розташований у найзатишнішій частині «Атріуму» - під дахом, готують неперевершені суші. Тут можна спробувати не тільки смаколики східної кухні, а й ексклюзивні європейські страви.

Оригінальною є «Кнайпа 1540», яка має унікальну концепцію та кухню. Це шматочок старої Європи у центрі Тернополя. Традиційні українські страви будуть до смаку навіть найвибагливішим гостям. Вечори цього закладу наповнені живою музикою від кращих гуртів міста. Водночас «Кнайпа 1540» є унікальним місцем, де можна потрапити у світ старовинних радіо, годинників, давніх фотоапаратів і відчути атмосферу творчості учнів Георга Пінзеля. Також діє стилізована тюремна камера.

Зрештою, «Атріум» відомий і своїм меценатством, адже уже декілька років поспіль цей центр є незмінним співорганізатором «Тернопільських днів моди», підтримує різні культурно-мистецькі проекти і дбає про вихованців дитячих будинків.