м. Тернопіль, вул. Й. Сліпого, 7
+38 (050) 705 07 07

Про комплекс

«Атріум» – це сучасний торгівельно-відпочинковий центр, розташований у самісінькому серці міста Тернополя на затишній вулиці кардинала Йосипа Сліпого. Новітня будівля гармонійно вписується в архітектурний ансамбль старої частини міста. Окрім того, надає їй особливого шарму, адже поряд із «Атріумом» люди охоче фотографуються на фоні цікавих скульптурних витворів – пам’ятника людині-невидимці та працівнику каналізаційних систем, а також з задоволенням вмощуються на стілець із відомої книги Ільфа і Петрова «Дванадцять стільців».

В «Атріумі» можна отримати повний спектр послуг, зокрема підібрати собі одяг від відомих брендів і визнаних українських дизайнерів, придбати найкращу парфумерію, косметику та побутову хімію, замовити необхідні весільні послуги та оформлення будь-якого іншого свята, посмакувати в унікальних закладах харчування, зробити майстерну зачіску, підготувати дитину до школи.До послуг ділових людей тут є конференц-зали та діють бізнес-школи.

Торгівельно-відпочинковий центр «Атріум» працює у форматі «LifeStyle», який передбачає поєднання усіх різновидів торгівельної, розважальної, відпочинкової та оздоровчої діяльності у єдиний функціональний комплекс, усі складові якого злагоджено працюють для спільної мети – абсолютного задоволення потреб усіх відвідувачів та споживачів.

Зрештою, «Атріум» відомий і своїм меценатством, адже уже декілька років поспіль цей центр є незмінним співорганізатором «Тернопільських днів моди», підтримує різні культурно-мистецькі проекти і дбає про вихованців дитячих будинків.